Про нас

EVnoon - це команда професіоналів, які вірять в E-mobility у світі. Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію шляхом вирішення різних індивідуальних завдань з підбору електрозаправок та обладнання місць де має стояти зарядна станція для електромобілів.
Щодня ми отримуємо запити від забудовників, комерційних установ та інших оптових покупців на вибір оптимального рішення для установки зарядного пристрою для електромобілів із США та ЄС.

Ми в EVnoon, постійно стежимо за останніми досягненнями у сфері електромобільності і послугах зарядки електромобілів як у домашніх умовах, так я для бізнесу. Установка в загальнодоступних місцях вимагає підвищеної надійності від пристрою для ведення бізнесу успішно тому на перевірені зарядки команда EVnoon надає подвійну гарантію. від магазину та виробника. Постійні прямі контакти з найкращими виробниками зарядні станції дозволяють підібрати надійне рішення для кожного покупця. Наявність власного оперативного складу виконує процес доставки до місця підзарядки. електромобіля є максимально швидко.