Установка зарядних станцій для електромобілів

Професійна установка - Послуга
"під ключ"

Вартість установки зарядної станції для електромобілів:

Установка настінної станції від 1 500 грн

Установка комерційної станції із стійкою від 7 000 грн

Ціни орієнтовні, для точного визначення надішліть нам відео місця бажаного встановлення.

Установка зарядних станцій для електромобілів

Компанія EVnoon надає послуги професійної установки зарядних станцій для електромобілів. Ми працюємо з обладнанням провідних виробників Євросоюзу та США. Фахівці компанії встановлять зарядний пристрій на паркінгу, стіну приватного будинку або інтегрують систему в міську інфраструктуру. На роботи надається гарантія.

Чим зарядна станція краща за розетку?

Можливість заряджати автомобіль від розетки здається привабливою для багатьох водіїв. Але не все так просто.

Перше: безпека. Підключення електромобіля до розетки небезпечне для машини, всієї мережі та користувачів. Побутова енергосистема не розрахована на роботу із споживачами високої потужності. Також виникнуть труднощі із підключенням під час дощу, снігопаду. Спеціальні електрозарядні станції позбавлені такого недоліку. До пристрою підводять окремий кабель, влаштовують заземлення.

Замовляйте установку зарядних станцій для електромобілів у Києві

Друге: швидкість заряджання. При підключенні до розетки для поповнення ресурсу АКБ потрібно 10-20 годин. Навіть якщо автомобіль простоїть всю ніч, на ранок заряд батареї буде не повним. Спеціалізовані станції видають потужність у 10 разів вище. Для заряджання авто потрібно лише кілька годин.

Третє: управління процесом. При підключенні машини до мережі через розетку користувач не може контролювати параметри струму. Неможливо захистити батарею від стрибка або просідання напруги. Сучасні зарядні станції з функцією контролю та балансування роблять процес безпечним.

Де зараз можна зарядити автомобіль?

Зарядних станцій для електромобілів в Україні поки що небагато. Тому E-mobility – вільна ніша бізнесу, в якій саме час зайняти місце.

Електромобілі заряджають у кількох точках:

 • власний зарядний пристрій на паркінгу або біля приватного будинку
 • станції електромережних компаній (поодинокі пункти)
 • установки на автозаправках деяких компаній
 • зарядні станції біля бізнес-центрів та громадських просторів у великих містах

Електромобіль підключають до установки за допомогою кабелю. На деяких об'єктах можна розплачуватися за енергію через програму для смартфона. Вартість заряджання визначається кількістю спожитих кіловат.

Власники електромобілів зазнають труднощів у пошуку спеціальних станцій. Об'єкти розташовані далеко один від одного, вимагають ретельного планування маршруту під час далеких поїздок. Але кількість станцій для заряджання автомобілів щорічно збільшується. Цілком можливо, що протягом найближчих кількох років більшу частину машин з двигунами внутрішнього згоряння замінить екологічний транспорт на електричній тязі.

Види зарядних станцій

Комерційні

Установка зарядних станцій для електромобілів вигідна на паркінгах торгових комплексів, житлових комплексів, спортивних залів, бізнес центрів, ресторанів, готелів, ТРЦ. Зарядки також використовують на АЗС та інших об'єктах з високим трафіком.

У нашому каталозі представлені станції на один і два пости з потужністю від 22 до 50 кВт. Ми підберемо пункт заряджання автомобіля з урахуванням потреб вашого бізнесу.

Особливості комерційних станцій:

 • швидка зарядка за 2-3 години
 • антивандальний корпус
 • зручне підключення через Wi-Fi, Bluetooth
 • електронні системи для контролю та аналітики

Настінні

Компактні моделі, що кріпляться на стіну або стовп. Простір внизу залишається вільним, що важливо для тісних гаражів та підземних парковок. Настінні зарядні станції вибирають для встановлення у приватних будинках, житлових комплексах, біля адміністративних будівель з невеликою кількістю працівників.

Особливості моделей:

 • невелика вага, що не створює навантаження на несучі конструкції
 • простий монтаж без підготовки основи
 • інтуїтивно зрозуміле управління

Переносні

Мобільні електрозарядки для авто є кабелем відповідного перерізу міні-формату. Пристрій легко поміщається в багажник, його возять із собою і використовують у разі потреби.

Переваги моделей:

 • компактні розміри та невелика вага
 • повна електробезпека
 • доступна ціна в порівнянні з іншими типами заряджання.

Порядок монтажу зарядних станцій

Установка проводиться в кілька етапів:

 • підготовка бетонної основи за необхідності
 • монтаж обладнання на стіну, підлогу, стовп, опору
 • прокладка кабелів для заряджання електромобіля
 • підключення та налаштування обладнання

Як встановити зарядну станцію самостійно?

Електромонтаж передбачає роботу з високою напругою. Виконувати установку зарядної станції повинен спеціаліст, який пройшов навчання та отримав допуск з електробезпеки. Важливий досвід роботи з обладнанням – це складні установки з багатьма компонентами. Самостійна спроба монтажу може закінчитись електротравмою або пожежею.

Існують й інші труднощі. Наприклад, для вибору станції потрібні складні технічні розрахунки. Ціна помилки висока. Неправильні розрахунки призводять до перевантажень у мережі, коротких замикань. Проблеми на станції можуть знеструмити цілий будинок або район.

Переваги професійної установки

Фахівці компанії EVnoon проходять навчання у виробників зарядних станцій. Ми знаємо технічні нюанси обладнання, вимоги до встановлення, підключення. Інженер виконає роботи, які не під силу домашньому майстру:

 • Перевірка готовності мережі. На електросистему подається високе навантаження, яке відрізняється від звичайного режиму експлуатації. Фахівець виконає виміри, перевірить просідання напруги, перетин кабелю, розрахує необхідну та фактичну потужність мережі.
 • Контроль якості заземлення. Ми використовуємо імпортне дороге обладнання для тестування. Виконуємо замір опору заземлення, зіставляємо значення із характеристиками зарядки для електромобіля.
 • Перевірка надійності ізоляції. Оглядаємо кабель, що входить. Важливо не допустити пробою при трифазному підключенні, особливо між фазами.
 • Встановлення балансувальника потужності (за потреби). Пристрій спрямовує на зарядку автомобіля вільний ресурс мережі. Наприклад, у години мінімального споживання електрики в будинку акумулятор буде заряджатися швидше. Коли до мережі підключено багато споживачів, заряджання відбувається повільніше. Навантаження розподіляється рівномірно і не виходить за межі допустимого.
Щоб купити зарядну станцію та замовити встановлення «під ключ», зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Ми також надаємо консультації з електронної пошти та Viber.