Кабелі і адаптери для зарядки електромобілів на публічних станціях з Європейським штекером

Київ абсолютний лідер за широтою охоплення та якістю зарядних станцій для електромобілів. Власники електрокарів можуть безперешкодно пересуватися мегаполісом, завжди перебуваючи в зоні доступу до найбличої зарядної станції.

Карта електрозаправок у Києві

Зарядна інфраструктура Києва різноманітна та представлена мережевими електрозаправками, приватними станціями, зарядками на громадських паркінгах та парковках.

Де зарядити електромобіль в Києві?

Зарядні станції постійного струму з високим прайсом на послуги представлені в основному на мережевих АЗС та у великих торгових центрах.

Більш доступних за ціною станцій змінного струму потужністю до 22 кВт більше, ціна зарядки електромобіля тут значно нижча, а їх місцезнаходження - це переважно популярні локації, де можна провести час, що йде на заряджання електромобіля.

Найкращі точки публічних станцій зарядки в центрі Києва

Зручними, а тому популярними електрозаправками можна назвати кілька локацій:

  1. IONITY AC/DC у ТЦ Gulliver - Електрозаправка для моделей, які мають зарядний кабель для електромобіля стандартів ChadeMO, Type 2, Type 1.
  2. IONITY AC/DC в КВЦ Парковий - Особливість локації в тому, що вона пропонує швидке заряджання стандарту CCS Combo 2 потужністю 120 кВт. Крім цього тут можна зарядити електромобілі, що використовують стандарт CHAdeMO (50 кВт) і Type 1.
  3. YASNO ЦУМ на Хрещатику 38 - Пропонує послуги швидкого заряджання постійним струмом стандартів CCS Combo 2 та CHAdeMO потужністю 50 кВт, а також Type 2 потужністю 22 кВт.
  4. YASNO БЦ "101 Тауер" по вул. Льва Толстого 57 - Швидкісна зарядна станція для електромобілів Yasno підтримує можливість швидкої зарядки стандартів CCS Combo 2 і CHAdeMO на 50 кВт і Type 2 на 22 кВт. Для американських електромобілів з США потрібно купити адаптер CCS Combo 2 Combo 1.
  5. IONITY УкрАвто по адресі Туполєва 19 - Електрозаправка, що підтримує стандарти CHAdeMO потужністю 43 кВт, Type 2 Socket (22 кВт) та Type 1 (9 кВт).

Скільки коштує зарядити електромобіль в Києві?

Ціна швидкої зарядки електромобілів у Києві значно вища за вартість зарядки електромобіля на станціях змінного струму. У вартість швидкої зарядки закладено високу ціну обладнання електро зарядки 50-160 кВт і більше. Вартість зарядки електромобіля в Києві варіюється залежить від білінгу і локації розміщення. Середня вартість швидкої зарядки в Києві потужністю від 50 кВт - 15 грн/кВт*год, вартість зарядки електромобіля змінним струмом - 9.9 грн/кВт*год. (Актуально на лютий 2024 рік)
Якщо ви хочете заряджатись по ціні 1.3 грн за кВт або отримати інформацію як встановити електрозаправку і отримувати дохід, тоді придбайте домашню зарядну станцію для електромобілів. Спеціалісти EVnoon підберуть оптимальну комерційну і домашню зарядну станцію.