Кабелі і адаптери для зарядки електромобілів на публічних станціях з Європейським штекером

Львів – популярний туристичний хаб, який щороку відвідують сотні тисяч людей з України та всього світу. Багато хто з них приїжджає на електромобілях, інші користуються електрокарами в рамках послуг каршерингу та оренди авто, сервіси яких представлені у Львові.

Карта електрозаправок у Львові

Міський трафік міста з кожним роком стає все більш "електромобільним", тому зарядна інфраструктура столиці Галичини, а також автомагістралей, що ведуть до неї, досить розвинена і постійно покращується.

Електрозаправки в регіоні представлені швидкими зарядними станціями європейського стандарту CCS Combo, зарядка на яких займає від 30 до 40 хвилин, електрозаправками CHAdeMO 50 кВт, а також зарядними пунктами змінного струму потужністю від 7 до 22 кВт.

Де зарядити автомобіль у Львові

Таким чином, мережеві та приватні публічні зарядні станції у Львові здатні надати послуги для всіх моделей електромобілів, з будь-яким актуальним на сьогодні стандартом зарядки. До деяких електрозаправок потрібно купити перехідники на різні зарядні порти, які ви можете знайти в нашому каталозі по вигідній ціні.

Однією з "фішок" регіону у плані зарядної інфраструктури незабаром стане зарядка Tesla Supercharger, два пункти якої компанія Ілона Маска анонсувала до відкриття на трасі Київ-Львів найближчим часом.

Найкращі точки зарядки електромобіля у Львові?

На даний момент актуальними та затребуваними електрозаправками у Львові є наступні локації:

  1. IONITY AC/DC Sport Life вул. Зубрівська 38 - Комерційна зарядна станція для електромобілів пропонує послуги швидкого заряджання стандарту CHAdeMO (50 кВт), CCS Combo 2 (60 кВт). Також доступна зарядка змінним струмом із використанням стандарту Type 1 (7 кВт).
  2. IONITY AC/DC Готель RIUS вул. Академіка Гнатюка 12А - Електрозаправна станція з публічною оплатою готова до послуг клієнтів заряджання постійним струмом стандарту CHAdeMO (50 кВт), CCS Combo 2 (58 кВт) та змінним струмом Type 2 (22 кВт), Type 1 (9 кВт).
  3. AutoEnterprise площа Соборна, 14 - Електрозаправка змінного для бізнесу стандарту Type 1 потужністю 7 кВт розташована в самому центрі міста недалеко від усіх туристичних пам'яток.
  4. AutoEnterprise ТРЦ "Марк" вул. Княгині Ольги, 95 - Електрозаправка стандарту Type 1 потужністю 7 кВт.

Де вигідно зарядити електромобіль у Львові?

Вартість зарядки електромобіля на електрозаправках у Львові залежить від типу та потужності зарядної станції. Швидка зарядка постійним струмом Yasno або TOKA обійдеться в середньому 12 гривень за кВт/год, змінним трохи дешевше - 9 гривень за кВт.

Якщо ви хочете заряджати по 0.9 грн/кВт, тобто майже безкоштовно зарядити електромобіль, тоді вам потрібно купити домашню зарядну станцію в нашому каталозі зарядок для електромобілів. Ми допоможемо встановити в гаражі для власного користування з таймером по нічному тарифу та розкажемо як відкрити електрозаправку для бізнесу і отримати дохід.