Кабелі і адаптери для зарядки електромобілів на публічних станціях з Європейським штекером

Одеса найбільше місто і порт півдня України, а також одне з великих "електромобільних" міст країни. Одесити та гості міста гідно оцінили всі переваги електромобілів, тому охоче купують й пересідають на “електрички”. Допомагає їм добре розвинена зарядна інфраструктура Одеси, що пропонує широкий спектр електрозаправок різних зарядних стандартів. Зарядні станції (ЕЗС) досить щільно покривають площу міста. Електромобілісти завжди можуть бути на ходу і при необхідності поповнити запас батареї електричного автомобіля.

Карта електрозаправок в Одесі

В Одесі представлені практично всі національні оператори зарядних станцій. Багато точок публічних станцій зарядки електромобілів, є і безкоштовні електрозаправки. Все це ви можете знайти на нашій карті скориставшись фільтрами.

Популярний спосіб поповнити запас ходу у місті – зарядка електромобіля на АЗС. Саме тут сконцентровано більшість зарядних станцій постійного струму, що дозволяють швидко "заправити" електрокар.

Одеса – головні ворота України для постачання електрокарів, оскільки більшість машин прибувають у країну морем. У місті багато китайських електромобілів, які мають свій власний зарядний стандарт GB/T. Він відрізняється від європейського CCS Combo та японського CHAdeMO. Тому на багатьох електрозаправках для користування послугою вам потрібно купити "перехідник GB/T CHAdeMO" або адаптер GBT - Type 2 ціна якого значно дешевше.

Кращі по ціні електрозаправки для водіїв в Одесі

У цьому місті дійсно можна знайти велику кількість точок для заряджання електромобіля в Одесі як біля пляжу Аркадія, так і в центрі біля ТРЦ та кафе. Є сенс виділити кілька найбільш актуальних місць для зарядки, які мають зацікавити одеситів та гостей міста:

  1. YASNO METRO C&C Аеропортівська 29. На електрозаправці представлені зарядні пункти відразу кількох зарядних стандартів CCS Combo 2 та CHAdeMO потужністю 50 кВт, а також Type 2 потужністю 22 кВт. Вартість швидкого заряджання електромобіля на YASNO складає 10,50 гривень за 1 кВт*год. Зарядити змінним струмом можна за тарифом 6,50 грн/1 кВт*год
  2. IONITY AC/DC вул. Єврейська 51. Зарядна станція у самому центрі Одеси, яка пропонує зарядні пункти швидкої зарядки CHAdeMO та CCS 2 потужністю 45 кВт, а також змінного струму Type 2 та Type 1 на 22 та 9 кВт відповідно.
  3. IONITY AC/DC Новий Привіз вул. Пантелеймонівська, 25. Ще один пункт комерційної зарядки у самому серці міста, розташований на паркінгу великого торгового центру. Відмінне місце для тих, хто бажає зарядити електрокар та скоротити час шопінгом.
  4. IONITY AC/DC Decor House вул. Академіка Вільямса, 1В. Публічна зарядна станція ABB в одному із найбільших мікрорайонів міста, розташована у великому будівельному торговому центрі. Пропонує швидку зарядку постійним струмом за стандартами CHAdeMO (50 кВт) та CCS 2 (58 кВт), а також змінного струму Type 2 (22 кВт) та Type 1 J1772 32 А.
  5. YASNO Metro C&C Небесної Сотні 101М. Ще один пункт національної мережі електрозаправок розташований у мегамаркеті. Локація пропонує свої стандартні послуги та ціни на заряджання електромобіля в Одесі.

Де вигідно зарядити електромобіль в Одесі?

Ціна на зарядку у кожного оператора різна, переважно це від 5 до 12 грн. Чим швидше станція, тим вища вартість.

А ще вигідніше зарядити електромобіль можна за ціною 0.9 грн/кВт, що майже безкоштовно, це мати свою власну домашню зарядну станцію. Таке обладнання для заряджання електромобіля значно заощаджує бюджет і може принести непоганий дохід. Якщо зацікавило відкрити електрозаправку або хочете встановити домашню тоді переходьте в каталог зарядні станції для електромобілів. Ми вам запропонуємо найкращу ціну в Одесі та налаштуємо зарядку для дому чи пасивного доходу.